Třídit podle: 

Průmyslové barvy

16933 UniBar TR

16933 UniBar TR

Univerzální antikorozní epoxidový nátěr s vysokým obsahem sušiny pigmentovaný oxidem železitým. Vhodný na připravené kovové povrchy. Kombinace vysoké ochrany povrchu se snadnou aplikací. Univerzální primer / vrchní nátěr pro trvalou ochranu ocelových konstrukcí v agresivním atmosférickém a průmyslovém prostředí. Vysoce odolný vodě a chemikáliím. Má vysokou mechanickou pevnost. Vhodný pro trvalý ponor (Im1, Im2). Vysoký obsah sušiny a nízký obsah rozpouštědel.

305 FortiPrime

305 FortiPrime

Rychleschnoucí jednosložkový průmyslový alkydový základ s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní základ, jako první nátěr na ocelové podklady v alkydovém nátěrovém systému, přetíratelný vrchními alkydovými barvami Bariline Coating (10442, 10443, 10851). Lze jej použit také samostatně jako jednovrstvý systém pro ocelové konstrukce umístěné ve vnitřním prostředí.

315 FortiCoat

315 FortiCoat

Pololesklý antikorozní konečný nátěr na ocelové povrchy nebo jako samozákladující nátěrový systém na ocelové konstrukce v suchém prostředí. Nátěr poskytuje vysokou ochranu během etapy kompletace při aplikování dostačující tloušťky filmu. Použitelný jako renovující nátěr pro (odpadní) kontejnery. Rychlé schnutí a vytvrzování jej dělají velmi vhodným pro rychlé zpracování ve strojních dílnách a v prostoru pro „jednodenní aplikaci“. Vysoká odolnost na zvětrávání, dobrý lesk a stálobarevnost. V systémech (s antikorozním základem) je vhodný pro trvalou ochranu ocelových konstrukcí v prostředí lehkého průmyslu.

350 Poluran Bodycoat

350 Poluran Bodycoat

Saténový dvousložkový polyuretanový nátěr s vysokým obsahem sušiny. Je určen na ochranu a povrchovou úpravu betonových a cementových povrchů. Na dlouhotrvající ochranu a estetický konečný nátěr vnitřních a vnějších betonových ploch. Má výbornou stálobarevnost, chemickou odolnost a mechanickou pevnost. Má dobrou plnící schopnost a výborně se aplikuje štětcem, válečkem i stříkacím zařízením. Může se také aplikovat jako konečný nátěr v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech na železné a neželezné kovy.

683 UniMax Eco

683 UniMax Eco

Univerzální antikorozní epoxidový nátěr s vysokým obsahem sušiny a s aktivními antikorozními pigmenty. Snadno se nanáší v silných tloušťkách filmu i na ostrých hranách. Speciálně vyvinutý produkt pro aplikace na nové ocelové konstrukce, kde musí být zkombinován vysoký stupeň ochrany s rychlým vytvrzováním a snížením rozpouštědlových emisí. Pro vnitřní aplikace jako „samozákladující“ systém nebo jako základ/ vrchní nátěr v epoxidových systémech. Odolný vodě, různým ředidlům a chemikáliím. V případě velmi vysokých požadavků na základ, může být použit UniBar Steelkote Miox. Pro vnější aplikace by měl být tento nátěr přetřen, aby se zabránilo jeho křídovatění .

730 Poluran Finish 30

730 Poluran Finish 30

Saténový dvousložkový polyuretanový vrchní email s vysokým obsahem sušiny, na bázi hydroxyakrylátů a alifatických isokyanátů. Vrchní email v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech pro aplikace, kde jsou požadovány vysoké nároky na stálost odstínu a lesku, odolnost proti chemickému a mechanickému působení. Vhodné především pro použití na žárově zinkované podklady a průmyslové objekty (stroje, vlečky, zemědělská zařízení, kovové konstrukce atd.

760 PoluRan Finish 60

760 PoluRan Finish 60

Pololesklý dvousložkový polyuretanový nátěr s vysokým obsahem sušiny, na bázi hydroxyakrylátů a alifatických isokyanátů. Vrchní nátěr v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech pro aplikace, kde jsou požadovány vysoké nároky na stálost odstínu a lesku, odolnost proti chemickému a mechanickému působení. Vhodné především pro použití na žárově zinkované podklady a průmyslové objekty (stroje, kontejnery, vlečky, zemědělská zařízení, kovové konstrukce atd.

790 PoluRan Finish 90

790 PoluRan Finish 90

Vysoce lesklý dvousložkový polyuretanový vrchní email s vysokým obsahem sušiny, na bázi hydroxyakrylátů a alifatických isokyanátů. Vrchní nátěr v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech pro aplikace, kde jsou požadovány vysoké nároky na stálost odstínu a lesku, odolnost proti chemickému a mechanickému působení. Vhodné především pro použití na žárově zinkované podklady a průmyslové objekty (stroje, kontejnery, vlečky, zemědělská zařízení, kovové konstrukce atd.).

|<< < 1 2