Třídit podle: 

Průmyslové barvy

10011 BariLine Welding Primer

10011 BariLine Welding Primer

Rychleschnoucí jednosložkový alkydový průmyslový základ určený pro antikorozní ochranu při přepravě a následné montáži, kdy budou jednotlivé díly svařovány. Primer pro dočasnou ochranu otryskané oceli. Výrobek je připraven tak, aby vyhovoval použití s automatickým stříkacím zařízením. Až po dostatečném vytvrzení může být přetřen konvenčními barvami.

10411 BariLine Primer HB

10411 BariLine Primer HB

Rychleschnouci jednosložkový vysokosušinový alkydový antikorozní průmyslový základ s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní základ, jako první nátěr na ocelové podklady v alkydovém nátěrovém systému, přetíratelný vrchními alkydovými barvami Bariline Coating (10442, 10443, 10851). Lze jej použit také samostatně jako jednovrstvý systém pro ocelové konstrukce umístěné ve vnitřním prostředí.

10412 BariLine Primer LV

10412 BariLine Primer LV

Rychleschnouci jednosložkový alkydový antikorozní průmyslový základ s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní základ, jako první nátěr na ocelové podklady v alkydovém nátěrovém systému, přetíratelný vrchními alkydovými barvami Bariline Coating (10442, 10443, 10851). Lze jej použit také samostatně jako jednovrstvý systém pro ocelové konstrukce umístěné ve vnitřním prostředí.

10442 BariLine Coating

10442 BariLine Coating

Rychleschnoucí silnovrstvý saténový antikorozní alkydový email s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní konečný nátěr na ocelové povrchy. Jako samostatný nátěrový systém na ochranu ocelových konstrukcí v suchém a neagresivním prostředí.Nátěr poskytuje výbornou ochranu během etapy kompletace s podmínkou aplikace dostačující tloušťky filmu. Použitelný jako samozákladující systém pro renovace a nové stavební kontejnery. Pokud jsou vyšší požadavky na trvalou ochranu, je doporučena aplikace antikorozního alkydového základu na bázi fosforečnanu zinečnatého.

10443 BariLine Coating Semi Gloss

10443 BariLine Coating Semi Gloss

Rychleschnoucí silnovrstvý pololesklý antikorozní alkydový email s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Pololesklý antikorozní konečný nátěr na ocelové povrchy nebo jako samozákladující nátěrový systém na ocelové konstrukce v suchém prostředí. Nátěr poskytuje vysokou ochranu během etapy kompletace při aplikování dostačující tloušťky filmu. Použitelný jako renovující nátěr pro (odpadní) kontejnery.Rychlé schnutí a vytvrzování jej dělají velmi vhodným pro rychlé zpracování ve strojních dílnách a v prostoru pro „jednodenní aplikaci“. Vysoká odolnost na zvětrávání, dobrý lesk a stálobarevnost.V systémech (s antikorozním základem) je vhodný pro trvalou ochranu ocelových konstrukcí v prostředí lehkého průmyslu.

10851 BariLine Express

10851 BariLine Express

Rychleschnoucí, vysoce lesklý jednosložkový alkydový průmyslový email. Odolný vysoce lesklý vrchní nátěr na nazákladované ocelové povrchy. Doporučuje se jako průmyslový nátěr na objekty v ACE, EOM a dalším strojním průmyslu.

147 PoluRan DuroVite 60

147 PoluRan DuroVite 60

Dvoukomponentní pololesklý univerzální polyuretanový nátěr na bázi hydroxyl akrylátu a mastných izokyanátů. Má vysoký obsah sušiny. Vrchní nátěr v epoxidových a polyuretanových systémech pro aplikace, kde jsou vysoké požadavky s ohledem na zachování odstínu a lesku, odolnost na chemické a mechanické působení. Zvláště vhodný pro aplikace na žárově pozinkované podklady strojů, přívěsů, zemědělských strojů atd...

16011 UniBar Shopprimer LV

16011 UniBar Shopprimer LV

Dvousložkový epoxidový shop primer na tryskanou ocel.Dočasná ochrana tryskaných ocelových podkladů, které budou zakončovány dvoukomponentími nátěrovými systémy. Aplikuje se v standardní tloušťce suchého filmu. Ochrana povrchu pro venkovní prostředí je omezena na zhruba 3 měsíce. Během této doby musí být aplikován dokončovací nátěrový systém.

16441 UniBar ZF Universal

16441 UniBar ZF Universal

Univerzální antikorozní dvousložkový epoxidový základ na tryskanou ocel, předpřipravenou galvanizovanou ocel a hliník. Antikorozní základ na otryskanou ocel (minimálně Sa. 21/2 ), předpřipravenou galvanizovanou ocel a hliník umístěné v mírně vlhkém prostředí. Odolný proti různým ředidlům, olejům a chemikáliím. Rychlé vytvrzení zajišťuje dokonalé zpracování, manipulaci a montáž. Vysoká mechanická odolnost poskytuje minimální riziko poškození a oprav. Jako základ / impregnace na betonové povrchy. Může být přetírán různými epoxidovými a polyuretanovými nátěry a tím zajišťuje dlouhodobou ochranu povrchu.

16851 UniBar Express

16851 UniBar Express

Vrchní vysoce lesklý nátěr v epoxidovo / polyuretanových systémech, kde jsou kladeny vysoké požadavky na stálobarevnost a mechanickou odolnost. Vhodný pro použití v chemickém a petrochemickém průmyslu, při výrobě kontejnerů a konstrukcí v agresivních atmosférických a průmyslových prostředích. Odolává vodě, rozpouštědlům a chemikáliím a také nárazům. V případě požadavků na vysokou chemickou odolnost použijte tužidlo 16851V-CRT. Aplikovatelný přímo na kov.

1 2 > >>|