Třídit podle: 

Průmyslové barvy => POLYURETAN

Nejmodernější dvousložkové silnovrstvé antikorozní polyuretanové vrchní emaily. Vyznačují se extrémně dlouhou životností.

147 PoluRan DuroVite 60

147 PoluRan DuroVite 60

Dvoukomponentní pololesklý univerzální polyuretanový nátěr na bázi hydroxyl akrylátu a mastných izokyanátů. Má vysoký obsah sušiny. Vrchní nátěr v epoxidových a polyuretanových systémech pro aplikace, kde jsou vysoké požadavky s ohledem na zachování odstínu a lesku, odolnost na chemické a mechanické působení. Zvláště vhodný pro aplikace na žárově pozinkované podklady strojů, přívěsů, zemědělských strojů atd...

350 Poluran Bodycoat

350 Poluran Bodycoat

Saténový dvousložkový polyuretanový nátěr s vysokým obsahem sušiny. Je určen na ochranu a povrchovou úpravu betonových a cementových povrchů. Na dlouhotrvající ochranu a estetický konečný nátěr vnitřních a vnějších betonových ploch. Má výbornou stálobarevnost, chemickou odolnost a mechanickou pevnost. Má dobrou plnící schopnost a výborně se aplikuje štětcem, válečkem i stříkacím zařízením. Může se také aplikovat jako konečný nátěr v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech na železné a neželezné kovy.

730 Poluran Finish 30

730 Poluran Finish 30

Saténový dvousložkový polyuretanový vrchní email s vysokým obsahem sušiny, na bázi hydroxyakrylátů a alifatických isokyanátů. Vrchní email v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech pro aplikace, kde jsou požadovány vysoké nároky na stálost odstínu a lesku, odolnost proti chemickému a mechanickému působení. Vhodné především pro použití na žárově zinkované podklady a průmyslové objekty (stroje, vlečky, zemědělská zařízení, kovové konstrukce atd.

760 PoluRan Finish 60

760 PoluRan Finish 60

Pololesklý dvousložkový polyuretanový nátěr s vysokým obsahem sušiny, na bázi hydroxyakrylátů a alifatických isokyanátů. Vrchní nátěr v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech pro aplikace, kde jsou požadovány vysoké nároky na stálost odstínu a lesku, odolnost proti chemickému a mechanickému působení. Vhodné především pro použití na žárově zinkované podklady a průmyslové objekty (stroje, kontejnery, vlečky, zemědělská zařízení, kovové konstrukce atd.

790 PoluRan Finish 90

790 PoluRan Finish 90

Vysoce lesklý dvousložkový polyuretanový vrchní email s vysokým obsahem sušiny, na bázi hydroxyakrylátů a alifatických isokyanátů. Vrchní nátěr v epoxidových a polyuretanových nátěrových systémech pro aplikace, kde jsou požadovány vysoké nároky na stálost odstínu a lesku, odolnost proti chemickému a mechanickému působení. Vhodné především pro použití na žárově zinkované podklady a průmyslové objekty (stroje, kontejnery, vlečky, zemědělská zařízení, kovové konstrukce atd.).

1