Třídit podle: 

Malířské a fasádní barvy-omítky => Helios Spektra => Fasádní barvy - omítky

SPEKTRA akrylátová fasádní barva

SPEKTRA akrylátová fasádní barva

Závěrečný nátěr pro staré i nové fasády a rovněž vnitřní zděné povrchy. Vyrábí se na vodové bázi, vyznačuje se dobrou krycí schopností a odolností proti agresivní atmosféře.

Spotřeba:

1 l stačí na dva nátěry 3–4 m2 povrchu.

SPEKTRA akrylátová fasádní barva STANDARD

SPEKTRA akrylátová fasádní barva STANDARD

Finální nátěr na staré a nové povrchy fasád, na vodním základě. Vyznačuje se bělostí, dobrou kryvostí a odolností proti povětrnostním vlivům.

Spotřeba:

1 l stačí na dva nátěry 3 - 4 m2 povrchu.

SPEKTRA akrylátová omítka

SPEKTRA akrylátová omítka

Již připravená omítka zrnité (Z) nebo rýhované (R) struktury pro dekoraci a ochranu fasád a všech ostatních vnějších i vnitřních povrchů zdí. Vhodná je pro úpravu všech druhů jemně opracovaných stavebních povrchů (jemné minerální omítky, vláknocementové a sádrokartonové desky), betonu a jako vrchní vrstva u fasádních tepelně izolačních systémů.

SPEKTRA silikonová omítka

SPEKTRA silikonová omítka

Tenkovrstvá dekorativní ochranná pastovitá omítka na bázi akrylátového pojiva a silikonové pryskyřice. Omítka je připravena v zrnité-Z a rýhované-R struktuře. Používá se jako finální strukturní omítka k ochraně a dekoraci vnějších i vnitřních povrchů starých a nových minerálních omítek, vyrovnávacích hmot, betonových povrchů a jako vrchní vrstva u fasádních tepelně izolačních systémů.

SPEKTRA univerzální základní nátěr

SPEKTRA univerzální základní nátěr

Používá se jako impregnační pigmentovaný mezinátěr před nanášením tenkovrstvých disperzních omítek na vnitřní a fasádní zděné povrchy. Vhodný je k úpravě všech druhů minerálních a disperzních omítek, vláknocementových a dřevocementových desek, betonu, sádrokartonových desek a k překrývání starých disperzních nátěrů.

Spotřeba:

1 kg výrobku lze jednou vrstvou natřít 4 - 5 m2 povrchu.

1