Třídit podle: 

Průmyslové barvy => EPOXID

Dvousložkové antikorozní epoxidové základy, mezivrstvy a vrchní nátěry na různé povrchy. Vysoký obsah pevných látek.

16011 UniBar Shopprimer LV

16011 UniBar Shopprimer LV

Dvousložkový epoxidový shop primer na tryskanou ocel.Dočasná ochrana tryskaných ocelových podkladů, které budou zakončovány dvoukomponentími nátěrovými systémy. Aplikuje se v standardní tloušťce suchého filmu. Ochrana povrchu pro venkovní prostředí je omezena na zhruba 3 měsíce. Během této doby musí být aplikován dokončovací nátěrový systém.

16441 UniBar ZF Universal

16441 UniBar ZF Universal

Univerzální antikorozní dvousložkový epoxidový základ na tryskanou ocel, předpřipravenou galvanizovanou ocel a hliník. Antikorozní základ na otryskanou ocel (minimálně Sa. 21/2 ), předpřipravenou galvanizovanou ocel a hliník umístěné v mírně vlhkém prostředí. Odolný proti různým ředidlům, olejům a chemikáliím. Rychlé vytvrzení zajišťuje dokonalé zpracování, manipulaci a montáž. Vysoká mechanická odolnost poskytuje minimální riziko poškození a oprav. Jako základ / impregnace na betonové povrchy. Může být přetírán různými epoxidovými a polyuretanovými nátěry a tím zajišťuje dlouhodobou ochranu povrchu.

16851 UniBar Express

16851 UniBar Express

Vrchní vysoce lesklý nátěr v epoxidovo / polyuretanových systémech, kde jsou kladeny vysoké požadavky na stálobarevnost a mechanickou odolnost. Vhodný pro použití v chemickém a petrochemickém průmyslu, při výrobě kontejnerů a konstrukcí v agresivních atmosférických a průmyslových prostředích. Odolává vodě, rozpouštědlům a chemikáliím a také nárazům. V případě požadavků na vysokou chemickou odolnost použijte tužidlo 16851V-CRT. Aplikovatelný přímo na kov.

16933 UniBar TR

16933 UniBar TR

Univerzální antikorozní epoxidový nátěr s vysokým obsahem sušiny pigmentovaný oxidem železitým. Vhodný na připravené kovové povrchy. Kombinace vysoké ochrany povrchu se snadnou aplikací. Univerzální primer / vrchní nátěr pro trvalou ochranu ocelových konstrukcí v agresivním atmosférickém a průmyslovém prostředí. Vysoce odolný vodě a chemikáliím. Má vysokou mechanickou pevnost. Vhodný pro trvalý ponor (Im1, Im2). Vysoký obsah sušiny a nízký obsah rozpouštědel.

683 UniMax Eco

683 UniMax Eco

Univerzální antikorozní epoxidový nátěr s vysokým obsahem sušiny a s aktivními antikorozními pigmenty. Snadno se nanáší v silných tloušťkách filmu i na ostrých hranách. Speciálně vyvinutý produkt pro aplikace na nové ocelové konstrukce, kde musí být zkombinován vysoký stupeň ochrany s rychlým vytvrzováním a snížením rozpouštědlových emisí. Pro vnitřní aplikace jako „samozákladující“ systém nebo jako základ/ vrchní nátěr v epoxidových systémech. Odolný vodě, různým ředidlům a chemikáliím. V případě velmi vysokých požadavků na základ, může být použit UniBar Steelkote Miox. Pro vnější aplikace by měl být tento nátěr přetřen, aby se zabránilo jeho křídovatění .

1