Třídit podle: 

Autoopravárenství

Antikorozní prostředek BODY 930

Antikorozní prostředek BODY 930

Tixotropní izolační hmota na bázi asfaltu a kaučuku k ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku. Nanáší se stříkací pistolí nebo štětcem na nazákladovaný povrch i na staré asfaltové nátěry. Ředí se 10–20 % nitroředidlem. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od -20°C do +60°C. Nedá se lakovat, protože obsahuje asfalt.

Antikorozní prostředek BODY 932

Antikorozní prostředek BODY 932

Tixotropní izolační hmota na bázi umělých pryskyřic, asfaltu, kaučuku a vosku k ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku. Nanáší se stříkací pistolí nebo štětcem na nazákladovaný povrch i na staré asfaltové nátěry. Ředí se 20–30 % nitroředidlem. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od -20°C do +60°C. Nedá se lakovat, protože obsahuje asfalt a vosk.

Antikorozní prostředek BODY 933

Antikorozní prostředek BODY 933

Izolační hmota na bázi umělých pryskyřic, kaučuku, asfaltu a vosku k ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku. Nanáší se stříkací pistolí na nazákladovaný povrch nebo na staré asfaltové nátěry. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od -20°C do +60°C. Nedá se lakovat, protože obsahuje asfalt a vosk. 1-litrové balení je připraveno k použití stříkací pistolí, kterou našroubujeme na plechovku.

Antikorozní prostředek BODY 950

Antikorozní prostředek BODY 950

Izolační hmota na bázi kaučuku k ochraně proti hluku, korozi a oštěrkování podvozků, podběhů, prahů, lemů a spodních částí karoserie. Aplikuje se na nazákladované povrchy, rychle schne a po zaschnutí je přelakovatelná jakýmkoliv lakovacím systémem. Vytváří charakteristickou strukturu – krupici. 1-litrové balení je připraveno k použití stříkací pistolí, kterou našroubujeme na plechovku.

BODY 999

BODY 999

Tixotropní izolační a antikorozní hmota na bázi kaučuku k lepení a těsnění kovových ploch a dílců automobilu, k utěsnění bodově svařovaných zalemovaných plechů, k lepení podlažních rohožek a všech vnitřních prostorů, které nejsou vystaveny slunečnímu záření. Nanáší se štětcem, špachtlí nebo výtlačnou pistolí. Schne rychle, nepraská, zůstává elastická. Po zaschnutí může být přelakována jakýmkoliv lakovacím systémem.

BODYFILL 307

BODYFILL 307

Dvousložkový akrylátový základový plnič s nízkým obsahem těkavých látek, vysokou plnicí schopností a antikorozními účinky. Vyniká dobrou přilnavostí, lehce se brousí, vhodný pod všechny emaily, především pod syntetické a akrylátové emaily a metalízy. Nanáší se stříkací pistolí (průměr trysky 1,5–1,8 mm, HVLP 1,5 mm) v 1–2 vrstvách. Tuží se v poměru 4:1 TUŽIDLEM BODY DUR 726 nebo NORMAL 720 nebo FAST 722. Neředí se!

BODYFILL300

BODYFILL300

Dvousložkový akrylátový základový plnič s vysokou plnicí schopností, antikorozními účinky, dobrou přilnavostí i na tvrdé PVC. Lehce se brousí, vhodný pod všechny emaily, především pod syntetické a akrylátové emaily a metalízy. Nanáší se stříkací pistolí (průměr trysky 1,5 –1,8 mm) v 1–2 vrstvách. Tuží se v poměru 3:1 TUŽIDLEM BODY DUR 726 nebo NORMAL 720, ředí se dle potřeby 10–15% AKRYLÁTOVÝM ŘEDIDLEM 740. Je možné použít tužidlo a ředidlo zpomalující nebo zrychlující proces schnutí.

MOBIFleet - lakování osobních a užitkových

MOBIFleet - lakování osobních a užitkových

Použití:

  • MOBIFleet je modulární systém umožňující přípravu více vrchních nátěrů kombinací past a pojiv – MOBIFleet 2K HS 3:1 email a MOBIFleet 2K HS HB 3:1 email.
  • Obsah těkavých látek (VOC) je menší nebo roven 420 g/l, čímž splňuje legislativní předpisy ohledně obsahu VOC (2004/42/EC).
  • MOBIHFleet email, který získáme mícháním past a pojiv, má vynikající mechanickou i chemickou odolnost, stejně tak i výbornou odolnost vůči vlivům počasí, velmi dobře kryje.
  • Odstín vybereme s pomocí MOBIfleet vzorkovnice a připravíme s pomocí receptury ve vážícím programu.

- PASTY: 24 past na bázi pigmentů bez olova (Pb)
23 pasty na bázi olova (Pb)

- POJIVA: 2K HS
2K HS HIGH BUILD

- TUŽIDLO: 2K HS tužidlo F 95

- ŘEDIDLO: 2K ředidlo F 98

nebo

2K aditiv:
- urychluje zasychání MOBIFLeet 2K HS 3:1 emailu
- nahrazuje MOBIFLeet 2K ředidlo
- jen pro menší opravy (není vhodný pro kompletní lakování aut, autobusů a nákladních aut).
 
 
 
 
 

MOBIHEL 2K 2:1 bezbarvý lak anti scratch

MOBIHEL 2K 2:1 bezbarvý lak anti scratch

Použití:

Vysoce lesklý BB lak pro konečné lakování. Vyznačuje se dobrou mechanickou a chemickou odolností a tím zabezpečeuje dokonalou a trvalou ochranu MOBIHEL Báze.

Podklad:

- MOBIHEL Báze
- MOBIHEL Základ metalízy

MOBIHEL 2K 2:1 speedy bezbarvý lak anti scratch

MOBIHEL 2K 2:1 speedy bezbarvý lak anti scratch

Použití:

Vysoce lesklý BB lak pro konečné lakování. Vyznačuje se rychlým zasycháním, dobrou mechanickou a chemickou odolností a tím zabezpečeuje dokonalou a trvalou ochranu MOBIHEL Báze.

Podklad:

MOBIHEL Baze

|<< < 1 2 3 4 5 > >>|