Třídit podle: 

Autoopravárenství => Antikorozní prostředky

Antikorozní prostředek 100 BODY HYD

Antikorozní prostředek 100 BODY HYD

Vodou ředitelná izolační hmota na bázi akrylátových pryskyřic k ochraně proti hluku a korozi podvozků, podběhů, prahů, lemů a spodních částí karoserie. Aplikuje se na nazákladované povrchy, brousí se pod vodou, schne rychle a je přelakovatelná jakýmkoliv systémem. Vytváří charakteristickou strukturu a lze jí použít jako imitaci kožené střechy. Nářadí je omyvatelné vodou. 1-litrové balení je připraveno k použití stříkací pistolí, kterou našroubujeme na plechovku.

Antikorozní prostředek BODY 900 VOSK DO DUTIN

Antikorozní prostředek BODY 900 VOSK DO DUTIN

Izolační hmota s vysokým antikorozním účinkem na bázi vosku do všech dutin (dveře, prahy, sloupky) karoserie. Má vysokou vzlínavost. 1-litrové balení je připraveno k použití stříkací pistolí, kterou našroubujeme na plechovku.

Antikorozní prostředek BODY 910

Antikorozní prostředek BODY 910

Tixotropní izolační hmota na bázi kaučuku k ochraně proti hluku, korozi a oštěrkování spodních, vnitřních a vnějších částí karoserie. Nanáší se stříkací pistolí nebo štětcem na nazákladovaný povrch. Ředí se 10–20 % nitroředidlem. Schne rychle a je přelakovatelná jakýmkoliv lakovacím systémem.

Antikorozní prostředek BODY 930

Antikorozní prostředek BODY 930

Tixotropní izolační hmota na bázi asfaltu a kaučuku k ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku. Nanáší se stříkací pistolí nebo štětcem na nazákladovaný povrch i na staré asfaltové nátěry. Ředí se 10–20 % nitroředidlem. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od -20°C do +60°C. Nedá se lakovat, protože obsahuje asfalt.

Antikorozní prostředek BODY 932

Antikorozní prostředek BODY 932

Tixotropní izolační hmota na bázi umělých pryskyřic, asfaltu, kaučuku a vosku k ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku. Nanáší se stříkací pistolí nebo štětcem na nazákladovaný povrch i na staré asfaltové nátěry. Ředí se 20–30 % nitroředidlem. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od -20°C do +60°C. Nedá se lakovat, protože obsahuje asfalt a vosk.

Antikorozní prostředek BODY 933

Antikorozní prostředek BODY 933

Izolační hmota na bázi umělých pryskyřic, kaučuku, asfaltu a vosku k ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku. Nanáší se stříkací pistolí na nazákladovaný povrch nebo na staré asfaltové nátěry. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od -20°C do +60°C. Nedá se lakovat, protože obsahuje asfalt a vosk. 1-litrové balení je připraveno k použití stříkací pistolí, kterou našroubujeme na plechovku.

Antikorozní prostředek BODY 950

Antikorozní prostředek BODY 950

Izolační hmota na bázi kaučuku k ochraně proti hluku, korozi a oštěrkování podvozků, podběhů, prahů, lemů a spodních částí karoserie. Aplikuje se na nazákladované povrchy, rychle schne a po zaschnutí je přelakovatelná jakýmkoliv lakovacím systémem. Vytváří charakteristickou strukturu – krupici. 1-litrové balení je připraveno k použití stříkací pistolí, kterou našroubujeme na plechovku.

1