Třídit podle: 

Průmyslové barvy => ALKYD

Rychleschnoucí antikorozní vysokosušinové alkydové základové barvy, samozákladující a vrchní emaily.

10011 BariLine Welding Primer

10011 BariLine Welding Primer

Rychleschnoucí jednosložkový alkydový průmyslový základ určený pro antikorozní ochranu při přepravě a následné montáži, kdy budou jednotlivé díly svařovány. Primer pro dočasnou ochranu otryskané oceli. Výrobek je připraven tak, aby vyhovoval použití s automatickým stříkacím zařízením. Až po dostatečném vytvrzení může být přetřen konvenčními barvami.

10411 BariLine Primer HB

10411 BariLine Primer HB

Rychleschnouci jednosložkový vysokosušinový alkydový antikorozní průmyslový základ s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní základ, jako první nátěr na ocelové podklady v alkydovém nátěrovém systému, přetíratelný vrchními alkydovými barvami Bariline Coating (10442, 10443, 10851). Lze jej použit také samostatně jako jednovrstvý systém pro ocelové konstrukce umístěné ve vnitřním prostředí.

10412 BariLine Primer LV

10412 BariLine Primer LV

Rychleschnouci jednosložkový alkydový antikorozní průmyslový základ s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní základ, jako první nátěr na ocelové podklady v alkydovém nátěrovém systému, přetíratelný vrchními alkydovými barvami Bariline Coating (10442, 10443, 10851). Lze jej použit také samostatně jako jednovrstvý systém pro ocelové konstrukce umístěné ve vnitřním prostředí.

10442 BariLine Coating

10442 BariLine Coating

Rychleschnoucí silnovrstvý saténový antikorozní alkydový email s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní konečný nátěr na ocelové povrchy. Jako samostatný nátěrový systém na ochranu ocelových konstrukcí v suchém a neagresivním prostředí.Nátěr poskytuje výbornou ochranu během etapy kompletace s podmínkou aplikace dostačující tloušťky filmu. Použitelný jako samozákladující systém pro renovace a nové stavební kontejnery. Pokud jsou vyšší požadavky na trvalou ochranu, je doporučena aplikace antikorozního alkydového základu na bázi fosforečnanu zinečnatého.

10443 BariLine Coating Semi Gloss

10443 BariLine Coating Semi Gloss

Rychleschnoucí silnovrstvý pololesklý antikorozní alkydový email s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Pololesklý antikorozní konečný nátěr na ocelové povrchy nebo jako samozákladující nátěrový systém na ocelové konstrukce v suchém prostředí. Nátěr poskytuje vysokou ochranu během etapy kompletace při aplikování dostačující tloušťky filmu. Použitelný jako renovující nátěr pro (odpadní) kontejnery.Rychlé schnutí a vytvrzování jej dělají velmi vhodným pro rychlé zpracování ve strojních dílnách a v prostoru pro „jednodenní aplikaci“. Vysoká odolnost na zvětrávání, dobrý lesk a stálobarevnost.V systémech (s antikorozním základem) je vhodný pro trvalou ochranu ocelových konstrukcí v prostředí lehkého průmyslu.

10851 BariLine Express

10851 BariLine Express

Rychleschnoucí, vysoce lesklý jednosložkový alkydový průmyslový email. Odolný vysoce lesklý vrchní nátěr na nazákladované ocelové povrchy. Doporučuje se jako průmyslový nátěr na objekty v ACE, EOM a dalším strojním průmyslu.

305 FortiPrime

305 FortiPrime

Rychleschnoucí jednosložkový průmyslový alkydový základ s obsahem fosforečnanu zinečnatého. Antikorozní základ, jako první nátěr na ocelové podklady v alkydovém nátěrovém systému, přetíratelný vrchními alkydovými barvami Bariline Coating (10442, 10443, 10851). Lze jej použit také samostatně jako jednovrstvý systém pro ocelové konstrukce umístěné ve vnitřním prostředí.

315 FortiCoat

315 FortiCoat

Pololesklý antikorozní konečný nátěr na ocelové povrchy nebo jako samozákladující nátěrový systém na ocelové konstrukce v suchém prostředí. Nátěr poskytuje vysokou ochranu během etapy kompletace při aplikování dostačující tloušťky filmu. Použitelný jako renovující nátěr pro (odpadní) kontejnery. Rychlé schnutí a vytvrzování jej dělají velmi vhodným pro rychlé zpracování ve strojních dílnách a v prostoru pro „jednodenní aplikaci“. Vysoká odolnost na zvětrávání, dobrý lesk a stálobarevnost. V systémech (s antikorozním základem) je vhodný pro trvalou ochranu ocelových konstrukcí v prostředí lehkého průmyslu.

1