Adolit BAQ

Moderní přípravek k velkoplošné preventivní povrchové i hloubkové ochraně nového nenapadeného dřeva (krovů, latí, stavebních dřevěných prvků a konstrukcí) před dřevokazným hmyzem (tesařík, červotoč), dřevokaznými houbami (dřevomorka domácí) a plísněmi v interiéru i exteriéru, a také pro preventivní ochranu zdiva a omítek před prorůstáním dřevokaznými houbami. Typ. označení: FB, P, IP, 1,2,3, SP

Tipy a rady

Při ošetření nového dřeva nejdřív důkladně odstraníme zbytky kůry, lýka, piliny a jiné nešistoty. Pak aplikujeme dostatečné množství přípravku Adolit tak aby byli dodrženy předepsané příjmy. Při ošetření již napadeného dřeva pokud je dřevo viditelně napadeno dřevokazným hmyzem, očistíme ho od špíny, prachu, případně starých nátěrů a naneseme na povrch dřeva aplikační roztok. V případě viditelného napadení dřevokaznými houbami (např. dřevomorka domácí) poškozenou část opatrně odstraníme, a to alespoň 0,5m od jeho zdravé části. Následně ošetříme přípravkem Adolit v předepsaném množství.

Upozornění

Přípravky nejsou vhodné k ošetření dřeva na výrobu dětských hraček a dětského nábytku. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výrobce: Remmers